Základní informace

Ve vlastnictví města Klimkovic je v současné době 27 bytů, z toho je převážná většina bytů dvoupokojových, pouze jeden byt je třípokojový, pět bytů je jednopokojových a jeden byt je garsoniéra.

Přidělování bytů probíhá v souladu se  "Směrnicí města Klimkovic č. 2/2005 o přidělování bytů v majetku města Klimkovic do nájmu občanům" a rozhoduje o něm rada města na základě bytového pořadníku sestaveného dle bodového hodnocení žadatele o byt.

Všichni uchazeči o byt mají povinnost alespoň 1x v průběhu kalendářního roku potvrdit podpisem na Technické správě města Klimkovic svůj trvající zájem o byt, jinak budou z pořadníku vyřazeni.

Směrnice

Bodové hodnocení žadatele o byt

Žádost o byt

Bližší ifnormace: Anna Trojančíková, tel.: 558 955 821 e-mail: trojancikova@mesto-klimkovice.cz